بسم رب الحسنین(ع)

رسیدیم به بخش سوم برنامه ی تابستانه و بخشی که بعضا کل وقت بچه ها توی این زمینه هدر میره. در ابتدا بگم که تمامی منابعی که مطرح هستن حتما موفق بودن و به بچه های زیادی کمک کردن. من اینجا فقط منابعی رو میگم که تابستون لازم دارید. ان شا الله اگرحالش بود و رتبه آبرومند بود میام برای مهر هم کامل مینویسم.  

الف)اختصاصی

1 ) ریاضی: ریاضی تقسیم به سه بخش میشه.

 الف)دیف و پایه: برای این قسمت اگه سطح بالایی دارید ریاضی پایه خوشخوان اگر متوسط هستید: حسابان تست خیلی سبز و اگه ضعیف هستید(اصلا نترسید از بیانِ ضعفتون): حسابان 360 درجه مهروماه. استفاده از کتاب حسابان باعث میشه حد و مشتق رو هم مرور کرده باشید.دیف هم که بمونه.

ب)گسسته و جبر و آمار: آمار خط ویژه رو از همین الان کار کنید و برای جبر هم تست خیلی سبز. گسسته هم که بمونه.

ج)هندسه پایه و تحلیلی: تحلیلی که بمونه برای پایه هم اگر واقعا مردِ زدنِ تستای هندسه هستید باید توی تابستون سیرتاپیاز 1و2 گاج رو کامل بررسی کنید.

2) فیزیک: برای فیزیک پیش که بمونه. اما با هر سطحی که باشید، اگر توی تابستون کتاب پایه خیلی سبز رو کار کنید(2 جلدی) خوبه.

3)شیمی: برای شیمی اگه توی دوم و سوم تست کار کردید: شیمی 2 نشر الگو و شیمی 3 میکرو گاج(اگه خیلی خفنید و قبلا این ها رو زدید:فار آزمون شیمی پایه و درسنامه از هرچی راحتید). اگر توی شیمی پایه احساس ضعف میکنید و با تست غریبه اید: شیمی 2 مبتکران و شیمی 3 خیلی سبز.

ب)عمومی

1)دینی: بدون شک از کتاب سفیر خرد بهمن آبادی استفاده کنید که ریزترین نکات رو هم به شما نشون میده تا راحت تر حفظ کنید. سوالهای ترکیبی و استنباطی تالیفی عالی هم داره. گاج هم خوبه ولی واقعا در برابر سفیر خرد خیلی حرفی نداره برای گفتن.

2)عربی: دو تا کتاب قدیمی و پرطرفدار داریم. خ سبز موسوی و گاج فیلی. بستگی به سلیقتون داره. اگه میخواید خودمونی و محاوره ای و دارای درسنامه ی کامل باشه موسوی ولی اگه میخواید تست بیشتری داشته باشه و درسنامه خلاصه تر؛ کامل گاج فیلی.

3)ادبیات: آرایه رو از روی هفت خوان خ سبز بدون شک یاد میگیرید. زبانفارسی هم که فعلا فقط دریافت. برای تاریخ ادبیات اگر توی برنامتون بود از مهروماه بخونید که عالیه. لغت هم هفت خوان خیلی سبز عالیه. فقط زیاد بخونید

4)زبان: فعلا هیچی.